هتل و رستوران

محصولات هتلی طیف وسیعی از انواع ظروف چینی را شامل می شود که احتصاصا برای استفاده در هتل ها ، رستوران ها و صنایع پذیرایی طراحی شده است . تاکید بر دوام و کارایی از ویژگی های رعایت شده در طراحی این محصولات می باشد . چینی هتلی نامی است که بر اساس کاربرد روی این دسته از چینی ها گذاشته شده است . اما در حقیقت چینی هتلی بدنه ای از طبقه چینی سخت محسوب می شود که برای اولین بار در آلمان ساخته شده است . از نظر مواد مورد استفاده دراین بدنه ها به این تفاوت مهم می توان اشاره کرد که دارای رس بیشتر و فلدسپات کمتری بوده و همین امر باعث میشود تا در هنگام پخت و شستشو ومصرف ،  استحکام بدنه افزایش یابد .
 یکی از موارد مهم در تولید چینی هتلی، طراحی قطعات است . کاربرد ویژه این دسته از چینی ها قابلیت چیدن روی هم و مقاومت بالا ست . بنابراین از نظر وزنی سنگین تر از ظروف خانگی بوده و علاوه بر زیبایی ، از نظر کاربردنیز ویژگی های خاصی را می طلبند .
مصرف ظروف هتلی مختص به هتلها نیست ودر بیمارستانها ، رستورانها ، تالارهای پذیرایی ، نهادها ، مو سسات ، بانکها و ... محیط کار کارایی  دارند.
قطعات هتلی عمدتا ساده و بدون دکور عرضه می گردند و گاها بر اساس سفارشات مشتری طرح یا دکور خاصی روی قطعات انجام می شود .
شرکت Royal Dish  دارای انواع مختلف قالب ها و قطعات هتلی سه برند معروف دنیا می باشد  که از کشورهای  اروپایی و  آسیای شرقی وارد نموده است و به صورت گسترده در اختیار شرکتها و هتلها و رستوران ها قرار می دهد .    

 

 

 
lovely look tiffany beantown savoy accessories benz