Bone china
 • نام محصول : Bone china
 • کد کالا : 0000000006
 • مشخصات :

  Royal Porcelain Public Company Limited:
  شرکت رویال از سال 1983 میلادی با سابقه28 ساله ، با دریافت برترین گواهینامه های بین المللی از دولت تایلند و سراسر دنیا مفتخر است خود رابه عنوان برترین تولید کننده در تکنولوژی و کیفیت سرویسهای چینی در آسیای شرقی معرفی کند.
  محصولات رویال همیشه مدل و ایده آل سازندگان چینی بوده است. مواد اولیه این برند دارای خمیر سخت،مقاوم در برابر ذوب شدن آن را از انواع دیگر چینی متمایز کرده است.
  به همین دلیل می تواند در دمای خیلی بالا حرارت ببیند و این دمای خیلی زیاد باعث می شود ساختار و بدنه و لعاب آنها یکی شوند و هنگامیکه این چینی ها با خمیر سخت شکسته شوند، غیرممکن است بدنه را از لعاب تشخیص داد.

  Technology:
  ๏ دارای فن آوری های مدرن بدست آمده از آلمان ،انگلستان ،ژاپن است .
  ๏ قادر به تولید30 میلیون واحدمعادل 20/000 تن در سال که فقط توسط دو بخش انجام می گیرد.
  ๏ افزایش ظرفیت تولیدبرای فراهم کردن خواسته های مشتری ها در سراسر جهان .

  ساختار محصولات :
  Bone China
  دارای بهترین مواد ترکیبی است که در آ ن از پودر استخوان استفاده شده و بهترین کیفیت در سرویس های چینی را دارد . مشخص ترین ویژیگی های آنها درخشند گی لعاب آنهاست و همچنین دارای شفافیت خیلی خوبی در بدنه آ نهاست . دقت در ظرافت قسمتهای پایانی بدنه ها ، آنها را از بقیه سرویس ها مجزا می کند و علی رغم ظاهر بسیار لطیف و ظریف آنها ، در واقع این چینی از مواد  بسیار قوی ساخته می شود . Royal Bone China از سرویس های چینی  با اعتبار است که با ترکیبی از مواد با کیفیت بالا و 45% خاکستر استخوان ساخته شده است. به این ترتیب محصولی شفاف است و دارای کیفیت فوق العاده است. هنگامیکه در زیر نور قرار می گیرد شفاف و براق است و مایعات را جذب نمی کند.

نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

امتیاز کاربران ( از ۰ رای ثبت شده )
برای ثبت رای ابتدا باید وارد شوید.
دسته ای برای این کالا تعریف نشده است.
کالای مرتبطی با این مورد وجود ندارد.